| ADAYLARIMIZ   | VATAN İÇİN  | HABERLER   | MİLLİ HÜKÜMET..  | SEÇİM BİLDİRGESİ  | "NEDEN VATAN"  | Ana sayfa |

İstanbul "Gülümse Türkiye VATAN'da Birleştik!" İstanbul KUVAY-İ MİLLİYE'NİN PARTİSİ VATAN PARTİSİ .
VATAN PARTİSİ... Vatan Vatan Müdafası...! Mitingler
İstanbul 3. Bölge çalışmaları
Mitingler
İstanbul 3. Bölge çalışmaları
İstanbul İstanbul tanıtım çalışmaları
Vatan İstanbul etkinlikleri
Yukarı
Aşağı
.
.


    VATAN HABERLERİ... Özet:

  PERİNÇEK: "VATAN PARTİSİ, ATATÜRK DEVRİMİNİ TAMAMLAMA ETRAFINDA BİRLEŞTİ."
  İ.HAKKI PEKİN: "HAKKARİ'DEN EDİRNE'YE TEK YÜREK TEK SES OLDUK."
  DOĞU PERİNÇEK: "VATAN PARTİSİ TÜRKİYE'NİN CANKURTARANIDIR.
  YAŞAR OKUYAN: "BİZİM DERDİMİZ MAKAM SEVDASI DEĞİL, VATAN AŞKIDIR."
  DOĞU PERİNÇEK: "GEZİ HAREKETİ, TÜRKİYE'DE HÜKÜMET OLACAKTIR!"
  DOĞU PERİNÇEK:"MUSTAFA KEMAL’İN ASKERİ OLMAK BİR DURUŞ, KARARLILIKTIR"
  TAYFUN İÇLİ:"VATAN PARTİSİ,'YA İSTİKLAL YA ÖLÜM' DİYENLERİN PARTİSİDİR!"
  "VATAN PARTİSİ BU SEÇİMİN YÜKSELEN VE PARLAYAN YILDIZIDIR."
  ŞULE PERİNÇEK: "Bizim işçilerimizle derdimiz ortaktır."
  Hulki CEVİZOĞLU:"KUVAYİ MİLLİYE ruhuyla hareket eden parti VATAN PARTİSİ'dir"
  Devlet yönetiminde büyük tecrübeye sahip kadrolar Vatan partisi'nde birleşti.
  "TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE" diyenler Vatan Partisi'nde...
  "Atatürk’ün hükümetini mutlaka kuracağız.Bu büyük onura sizlerde ortak olun!"
  "Gülümse Türkiye VATAN'da Birleştik!"
  "VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ TEHLİKEDEDİR" Henüz geç değil,sen de katıl Vatan Partisi'ne!

sayfa: 1  

İstanbul Atatürk'ün izinde-ışığında gidenler...
Türkiye
Atatürk Cumhuriyeti için oylar VATAN Partisine!
E.Hv.Pilot
Balıkesir Milletvekili Adayı..
Balıkesir
Balıkesir Vatan Partisi Mitingi
Halkla
Tanıtım çalışmaları
Vatan
vatanturkiye
Halkla
Tanıtım çalışmaları
Vatan
www.vatanturkiye.net


 
30-06-2015 | VATAN PARTİSİ Gn.Başkanı DOĞU PPERİNÇEK: "Abd, Türkiye'nin müttefiki değil düşmanı. ABD'nin ortadoğudaki müttefiki pkk'dır. TÜRKİYE'Yİ BÖLDÜRMEYECEĞİZ. VATAN PARTİSİ TÜRKİYE İÇİN BİR GÜVENCEDİR."

30-06-2015 | E.Hv.TümG.BEYAZIT KARATAŞ: "Suriye'nin ve Irak'ın kuzeyinde devam eden savaşa, ABD önderliğinde 37 ülke destek veriyor. Müthiş bir hava desteği var. Bu savaşta, emperyalist ülkeler F-22 uçakları dahil birçok silah deniyor, pilot yetiştiriyor. Suriye'de devam eden savaşta, 90 ülkeden gelen 90 bin yabancı savaşçı var. Bunların hepsi taşeron." Ulusal kanal

30-06-2015 | E.KorG. İsmail Hakkı Pekin: "(Emperyalistlerin) bu 'koridor'unun bir yerden bölünmesi lazım. Buna karşı ne tedbir alınıyor? Bu aşamada koridora askeri müdahale gereklidir, sonra geç olur."

29-06-2015 | E.TümG. NACİ BEŞTEPE: "Vatan Partisi gelinen aşamayı gördü ve işaret etti. Kimi seçmen anlamadı. Kimi fanatizmini yenemedi. Kimi de proje sahiplerinin tuzağına düştü. Vatan Partisi de vatanseverler de yerlerinde. YAKLAŞAN BÜYÜYEN TEHLİKEYE KARŞI MEVZİLERDE. VATAN SAVUNMASI İÇİN HAZIR." Aydınlık Gazetesi

29-06-2015 | Türkiye Gençlik Birliği-ÇAĞDAŞ CENGİZ: "Abd-İsrail Koridoruna geçit yok! Tarihte emperyalizm işbirlikçiliğinin fayda ettiği bir halk, bir millet yoktur. Acı tecrübelerden ders çıkarmayanlar, daha büyük acılar yaşarlar."

28-06-2015 | Doğu PERİNÇEK: "Bu süreçten üretim ekonomisini kurarak ve bölücü terörü etkisiz kılarak çıkacağız. Türkiyemizi birleştireceğiz. Zor olan ancak geçerli olan seçenek budur." Ulusal Kanal

28-06-2015 | NİHAT GENÇ: "Çözüm Ulusal, Milli güçleri güçlü kılmaktır. TÜRK MİLLETİ HENÜZ SON SÖZÜNÜ SÖYLEMEMİŞTİR. Böyle zamanlarda önemli şahsiyetler ortaya çıkar. Bu halkın yabancı tahakkümüne karşı bir savunması nefreti vardır." Ulusal Kanal"

28-06-2015 | E.TuğG.Türker ERTÜRK: "Bölgede Amerikan çıkarları ile Türkiye'nin çıkarları örtüşmemektedir. Böyle olmasına rağmen ABD ile bölgede ortak hareket etmek intihardır." ABD, Kürt devletinin batı parçasını inşa etmektedir. Bugün için kuzey Suriye'de yani sınırlarımızın dibinde ABD desteğinde Türklere ve Araplara karşı etnik arındırma harekatı yapılmaktadır."

27-06-2015 | Devlet Eski Bakanı TAYFUN İÇLİ: "VATAN PARTİSİ, geçmişte karşı cephede mücadele etmiş insanların VATANLARI İÇİN BİRLEŞMELERİNİN SONUCUDUR. MUCİZENİN ADIDIR."

25-06-2015 | E.Korg.İSMAİL HAKKI PEKİN: "Güney komşularımızda devam eden ve Irak ve Suriye'nin parçalanması ise sonuçlandırılacak olan ABD, İsrail ve Batı politikası/stratejisi ile birlikte Türkiye'de buna benzer politikalarla ülke etnik olarak bölünüyor. Ne tedbir alıyoruz belli değil. Ortadoğu ve Anadolu Birliği yeni bir Moğol veya HAÇLI İSTİLASI İLE KARŞI KARŞIYADIR. Sorumlulara, medya patronlarına, kanaat önderlerine, siyasilere, bürokratlara duyurulur. SESİMİ DUYAN VAR MI? NEREDESİNİZ? FELAKET SON SÜRAT YAKLAŞIYOR.
(Aydınlık Gazetesi)"

25-06-2015 | VATAN PARTİSİ SEÇİM BİLDİRGESİ'nden: "VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ TEHLİKEDEDİR. Türkiyemiz, gittikçe derinleşen bir ekonomik krizin içindedir. Büyük Atatürk önderliğinde İstiklâl Savaşıyla ve Cumhuriyet Devrimi’yle kurulan Millî Devletimiz yıkım tehdidiyle karşı karşıyadır. Aydınlanmanın ve laikliğin kazanımları her gün çiğneniyor. Çağdaş toplum, gençliğimiz ve kadınlarımız, ortaçağ karanlığıyla boğuşuyor. Vatan Partisi, bu oyunu bozacak parti olarak yükseliyor. Vatan Partisi olarak, Millî Devleti Edirne’den Van’a kadar örgütlü ve özgür HALKLA YENİDEN KURACAĞIZ."

25-06-2015 | VATAN PARTİSİ SEÇİM BİLDİRGESİ'nden: "VATAN PARTİSİ’nin mücadele gündeminde şimdi Ege’deki 152 adamız var. Bu adalar, uluslararası hukuka göre Türkiye toprağıdır. Ne var ki, AKP iktidarı vatan toprağının Yunanistan ve Avrupa Birliği tarafından işgaline boyun eğmiştir; böylece Ceza Hukuku’nda VATANA İHANET olarak tanımlanan suçu işlemiş bulunuyorlar. Tıpkı Ermeni soykırımı yalanına karşı yürüttüğümüz mücadelede olduğu gibi, Vatan Partisi olarak sorumluluğu üstlendik ve işgalci devletlere önce bir mektupla UYARIDA BULUNDUK ve Türkiye’nin egemenliğindeki ADALARI ve ADACIKLARI TERK ETMELERİNİ BİLDİRDİK."

23-06-2015 | VATAN PARTİSİ Gn.Başkanı Doğu PERİNÇEK: "HİÇBİR AYRIM YAPMADAN TÜM SİYASAL PARTİLERİ TÜRKİYE CEPHESİNDE BİRLEŞMEYE ÇAĞIRIYORUZ. ABD emperyalizmi bölgemizdeki baş bölücüdür. Bölge ülkeleri ABD ve İsrail'e karşı birleşmek zorundadır. Türkmen ve Arap kardeşlerimize etnik temizliğe neden olan ABD Hava Kuvvetlerinin İncirlik üssünü kullanımına son verilmeli."

23-06-2015 | E.Amiral SONER POLAT: Üniformalı askerlere Çanakkale türküsü söyleterek hiçbir stratejik mesele hallolmaz! Her devletin birinci görevi, varlığını devam ettirmek, birlik ve bütünlüğünü korumaktır. Türkiye, tek başına kalsa bile, sınırlarımızdaki uğursuz gelişmeleri engelleyebilecek yeteneklere sahiptir. Türkiye, jeopolitik akıl ve stratejik vizyon ile mevcut yeteneklerini buluşturduğunda, sadece caydırıcı gücü ile bu belayı def edebilecek kudrettedir. Türkiye milli güç unsurlarını çok uluslu görevler, uluslararası sorumluluklar, barışı koruma görevleri için değil, kendi hayati çıkarlarını korumak maksadıyla kullanmasını öğrenmelidir."

23-06-2015 | Prof.Dr.Yaşar Nuri ÖZTÜRK: "Meclis açıldığı zaman muhalefet, 17/25 ARALIK YOLSUZLUK OLAYLARIYLA İLGİLİ SORUŞTURMA AÇILMASI İÇİN 'ÖNERGE' VEREBİLİR. YASAL YÖNDEN BİR ENGEL YOK."

18-06-2015 | E.Amiral SONER POLAT: “Emin olun, düşman hançerini vatanın bağrına dayamışken, VATAN PARTİSİ ’nde, Kuvayi Milliye’de sade bir nefer olmak, TBMM’de mebus olmaktan çok daha değerlidir."

16-06-2015 | E.Amiral SONER POLAT: “Düzen partileri emperyalist merkezlerin yörüngesinde olduğundan bu seçim 7 düvele karşı savaşan Vatan Partisi ile emperyalizm arasında geçmiştir. Savaş devam ediyor. İstiklal Harbi’mizde, Kütahya muharebesini kaybetmiş ama sonunda düşmanı denize dökmeyi başarmıştık. VATAN PARTİSİ BUGÜN DÜNDEN DAHA GÜÇLÜ, DAHA KARARLI VE DAHA İNANÇLIDIR. Atatürk’ün hükümetini mutlaka kuracağız. Gelin çok geçmeden ya Bandırma vapurunun güvertesine çıkın ya da kazanına kömür atın! Bu büyük onur ve gurura sizler de ortak olun!

16-06-2015 | Devlet Eski Bakanı YAŞAR OKUYAN: “Bandırma vapuruna binenler Samsun’a vardığında yine tek başınaydılar. Ama inançla yürüdüler ve tüm zorlukları yenip Türkiye Cumhuriyeti devletini kurdular. Vatan Partisi de aynı azimle kararlılıkla vatanı savunmaya devam edecektir. Milletimizi savunmaya devam edeceğiz. Çünkü başka Türkiye yok!”

16-06-2015 | E.Hv.TümGeneral BEYAZIT KARATAŞ : “Öncelikle belirtelim ki Vatan Partisi’nin duruşu doğruydu. Belki seçim çalışmasına geç girdik diyebiliriz. Ancak ülke birçok gerçeği seçimlerde Vatan Partisi’nden öğrendi. Vatan Partililik artık liderleri ile adayları ile tanınmıştır. Bizim davamız haklı, halen o yerdeyiz.”

15-06-2015 | SEÇİMLERDE VATAN PARTİSİ 'Nİ DESTEKLEYEN, ÇALIŞMALARA KATILAN TÜM VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ. ATATÜRK'ÜN İZİNDE GİTMEKTEN VE HAKLININ YANINDA OLMAKTAN DOLAYI GURURLUYUZ.

14-06-2015 | PERİNÇEK: "VATAN PARTİSİ, ATATÜRK DEVRİMİNİ TAMAMLAMA ETRAFINDA BİRLEŞTİ. Biz, Cumhuriyetçiyiz, Milliyetçiyiz, Halkçıyız, Devletçiyiz, Laik ve Devrimciyiz. Gezi mücadelesini, hükümet yapmaya karalıyız."

02-06-2015 | E.Korg.İSMAİL HAKKI PEKİN: "HAKKARİ'DEN EDİRNE'YE TEK YÜREK TEK SES OLDUK. BİRLİK, BARIŞ, KARDEŞLİK! KAHROLSUN AMERİKAN EMPERYALİZMİ!"    TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASI

  vatanturkiye.net    Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2015 -    email: vatanturkiyenet@gmail.com

Bilgi: vatanturkiye.net web sitesinin hiçbir siyasi parti, kişi veya kurumla ilişkisi yoktur. Tanıtım, bilgi ve değerlendirmeler kamuoyunda
yayınlanan görüş ve yazılardan derlenmiştir. Bu site ücretsizdir (Bila bedel) ve kamu yararı gözetilmektedir.
   "Ne Mutlu Türk'üm Diyene"